Poradnik-pacjenta.pl - Twój portal medyczny - porady na temat zdrowia, medycyny oraz leczenia chorób

Informacje o serwisie

Portal www.Poradnik-Pacjenta.pl to internetowy serwis informacyjny, którego celem jest podawanie rzetelnych, wiarygodnych i przydatnych informacji na temat zdrowia i medycyny.

Serwis ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Nie udzielamy porad medycznych, nie świedczymy też tego typu usług. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie zamieszczonych tu materiałów.

Na każdym kroku uczulamy naszych czytelników, aby przed podjęciem jakiegokolwiek leczenia na własną rękę, zawsze skonsultować się z lekarzem.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas pytanie, chciałbyś podzielić się uwagami na temat funkcjonowania serwisu lub jeśli jesteś zainteresowany współpracą, napisz na adres:

redakcja@poradnik-pacjenta.pl

Reklama w portalu Poradnik-pacjenta.pl

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy ze strony podmiotów zainteresowanych reklamą w naszym serwisie.

Zachęcamy do stosowania różnorodnych form przekazu marketingowego, od tradycyjnych bannerów, przez reklamy tekstowe i artykuły sponsorowane, aż po interaktywne formy reklamowe (testy, quizy i konkursy).Treści zawarte w serwisie www.poradnik-pacjenta.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny. W żadnym wypadku nie mogą być traktowane jako porady medyczne lub wskazówki prowadzące do leczenia na własną rękę bez konsultacji lekarskiej. Redakcja serwisu nie bierze odpowiedzialności za niewłaściwe i niezgodne z przeznaczeniem wykorzystanie zawartych tu materiałów. Misją naszego serwisu jest propagowanie świadomego podejścia do leczenia, zawsze przebiegającego pod ścisłą kontrolą lekarza.
© www.poradnik-pacjenta.pl | polityka prywatnosci | reklama w serwisie | kontakt